Preskočiť na obsah
Marián Martinkovič

Obchod

Marián Martinkovič

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Obec
Malý Čepčín
Od roku
1992
IČO
14 265 567

Marián Martinkovič

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
038 45 Malý Čepčín
Na trhu od
28. septembra 1992
IČO
14 265 567
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Podnikanie v číslach

34
rokov na trhu
1992
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Marián Martinkovič

Marián Martinkovič – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Malý Čepčín. Podniká od 28. septembra 1992.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad masérske služby a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Marián Martinkovič
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
14 265 567
Dátum vzniku
28. septembra 1992
Miesto podnikania
038 45 Malý Čepčín
Živnostenský register
Okresný úrad Martin, vložka č. 509-576
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Marián Martinkovič zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Masérske služby

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Marián Martinkovič?

Miesto podnikania je v obci 038 45 Malý Čepčín.

Čím sa Marián Martinkovič zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: masérske služby; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Marián Martinkovič?

IČO je 14 265 567.

Odkedy podniká Marián Martinkovič?

Podnikanie začalo 28. septembra 1992. Na trhu pôsobí 34 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Marián Martinkovič podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese marian-martinkovic.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.